See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz osób - przewóz osadzonych WER Wrocław (RL Zachód).
Beschreibung: Świadczenie usługi przewozu osób do WER Wrocław (RL Zachód), autobusem/busem posiadającym minimum 25 miejsc siedzących i nie więcej niż 30 miejsc siedzących (nie wliczając kierowcy). Maksymalna szacunkowa liczba kursów: 1 664.
Vorherige Bekanntmachung: 87526-2025
Interne Kennung: CZ.26.887.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usługi przewozu osób na trasie ul. Fiołkowa 38, Wrocław – ul. Awicenny 21, 50-900 Wrocław,/ ul. Awicenny 21, 50-900 Wrocław – ul. Fiołkowa 38 Wrocław we wszystkich dniach tygodnia zgodnie z rozkładem jazdy autobusów/busów stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy. Maksymalna szacunkowa liczba kursów: 1 664.
Beschreibung: Załącznik nr 1 do umowy -harmonogram jazdy autobusów/busów
Menge: 1 664
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szacowana maksymalna ilość kursów w czasie trwania umowy wynosi 1 664 kursów w tym: zamówienie podstawowe to 1331 kursów, prawo opcji obejmuje 333 kursy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli Wykonawca wykona zobowiązanie w ciągu 10 miesięcy określone w umowie w wysokości 1 264 kursy na trasie ZK-WER lub WER-ZK - kursów w zakresie zamówienia podstawowego, przesyłając Wykonawcy zapotrzebowanie w ramach prawa opcji, nie później niż w 2 tygodnie przed dniem zakończenia umowy w zakresie zamówienia podstawowego, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w umowie przez Wykonawcę powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego