2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. mięsa, wędlin i pieczywa – zamówienie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w załączniku nr 1 (opis przedmiotu zamówienia i wzór formularza oferty)
Interne Kennung: 10/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15131120 Wurstwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawy pieczywa
Beschreibung: dostawy pieczywa i wyrobów piekarniczych w ilościach wskazanych w załaczniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 10/PN/2025 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawy wędlin
Beschreibung: dostawy wędlin w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 10/PN/2025 cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren
Los: LOT-0003
Titel: dostawy mięsa
Beschreibung: dostawy mięsa w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 10/PN/2025 cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch