2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisu wózków inwalidzkich w trakcie okresu wyposażenia oraz serwisu po zakończeniu okresu wypożyczenia i zwrocie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług serwisu wózków inwalidzkich w trakcie okresu wypożyczenia oraz serwisu po zakończeniu okresu wypożyczenia i zwrocie zgodnie z zaleceniami producenta, sprzętu pochodzącego z „Wypożyczalni technologii wspomagających dla osób z niepełnosprawnością”
Vorherige Bekanntmachung: 776396-2024
Interne Kennung: BPzp.271.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen, 50421100 Reparatur und Wartung von Rollstühlen
5. Los
Los: LOT-0001