307775-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Raciborzu oraz ukrycia kategorii U-3 wraz z magazynem OC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Raciborzu oraz ukrycia kategorii U-3 wraz z magazynem OC
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Budowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Raciborzu oraz ukrycia kategorii U-3 wraz z magazynem OC z podziałem na następujące części: Część 1 – Budowa miejsca ukrycia i magazynu OC przy Komendzie Powiatowej PSP w Raciborzu - szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ, Część 2 - Budowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Raciborzu - szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ
Interne KennungPT.2370.4.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 2. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 3. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Formularz Oferty - wypełniony i przesłany w formie elektronicznej, sporządzony z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. 2) Oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD) o którym mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ; 3) Zobowiązanie innego podmiotu (załącznik nr 7 do SWZ) oraz oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o których mowa w Rozdziale XI ust. 3 pkt 1) i 2) SWZ (jeżeli dotyczy); 4) Wykaz rozwiązań równoważnych – wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych z jego opisem lub normami (jeżeli dotyczy) 5) Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty, odpowiednie pełnomocnictwa – składane wraz z ofertą (jeżeli dotyczy); 6) Potwierdzenie odbycia wizji lokalnej – zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ 7) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia– zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ (jeżeli dotyczy) 4. Składanie ofert przez Wykonawców winno być przeprowadzone zgodnie z obowiązującą Instrukcją dla wykonawców platformazakupowa.pl. (dokument przygotowany przez OpenNexus – producenta platformy zakupowej). Instrukcja dostępna na stronie https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin. Szczegóły w Rozdziale XIV SWZ
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45262100 Gerüstarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45421160 Beschlagarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315600 Niederspannungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa miejsca ukrycia i magazynu OC przy Komendzie Powiatowej PSP w Raciborzu
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ, składający się z: dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, przedmiarów
Interne KennungPT.2370.4.2026 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45262100 Gerüstarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315600 Niederspannungsarbeiten
LosLOT-0002
TitelBudowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Raciborzu
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ, składający się z: dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, przedmiarów oraz innych wymaganych przepisami prawa dokumentów w formie elektronicznej, określających w niezbędnym zakresie przedmiot zamówienia. W dokumencie „opis prac dotychczas wykonanych” zostały szczegółowo wskazane prace, które nie są objęte przedmiotem niniejszego zamówienia. Załączoną dokumentację techniczną i projektową należy odczytywać w tym zakresie
Interne KennungPT.2370.4.2026 - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45262100 Gerüstarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen