30783-2026 - Auftragsänderung
Polen – Bau von Kläranlagen – Roboty budowlane pn.: „Rozbudowa Oczyszczalni Ścieków w Dzierżoniowie” wchodzące w zakres projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gmin powiatu dzierżoniowskiego – etap III”, przewidzianego do dofinansowania z Funduszu Spójności, z programu FEnIKS
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen - Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRoboty budowlane pn.: „Rozbudowa Oczyszczalni Ścieków w Dzierżoniowie” wchodzące w zakres projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gmin powiatu dzierżoniowskiego – etap III”, przewidzianego do dofinansowania z Funduszu Spójności, z programu FEnIKS
BeschreibungKRÓTKI OPIS: Rozbudowa Oczyszczalni Ścieków w Dzierżoniowie w zakresie zwiększenia jej wydajności. Opis przedmiotu zamówienia wskazano w pkt 5.1 Ogłoszenia o zamówieniu.
Interne KennungJRP/3/2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia dla zadania pn. „Rozbudowa Oczyszczalni Ścieków w Dzierżoniowie” jest wykonanie robót budowlanych pozwalających na zwiększenie jej wydajności z poziomu 37 500 RLM na 47 600 RLM. W zakres zadania wchodzi w szczególności wykonanie: 1.1) Część ściekowa: a) Budowa komory pomiarowej przy osadniku wstępnym, b) Przebudowa koryta odpływowego przy osadniku wstępnym wraz z armaturą i rurociągami komory pomiarowej oraz włączeniem do istniejącego rurociągu, c) Wymiana mieszadeł i żurawików w komorze Defosfatacji, d) Wymiana podestów, żurawików i mieszadeł w komorze Denitryfikacji, e) Remont ogólnobudowlany pomieszczeń Budynku Pompowni Ścieków i Osadów, f) Wymiana pomp ścieków i przynależnych rurociągów z armaturą w pompowni ścieków i osadów, g) Wymiana pomp osadów, maceratorów i przynależnych rurociągów z armaturą w pompowni ścieków i osadów, h) Wymiana żurawików, mieszadeł i przepustnic Reaktora biologicznego, i) Wymiana pomp ścieków i przepustnic w komorze nitryfikacji, j) Remont ogólnobudowlany Budynku Dmuchaw, k) Wymiana dmuchawy powietrza oraz montaż przepustnic na rurociągu powietrza w Budynku Dmuchaw, l) Rozbiórka istniejącej stacji PIX i budowa nowej stacji PIX, m) Remont powierzchni betonowych w pompowni osadu recyrkulowanego i nadmiernego, n) Wymiana pomp osadu recyrkulowanego w pompowni osadu recyrkulowanego i nadmiernego oraz montaż zaworów napowietrzających i pozostałej armatury w komorze zaworów, wraz z wymianą przynależnych rurociągów (do komory rozdzielczej włącznie), o) Wymiana pomp osadu nadmiernego w pompowni osadu recyrkulowanego i nadmiernego oraz montaż zaworów napowietrzających i pozostałej armatury w komorze pomiarowej osadu nadmiernego, wraz z wymianą przynależnych rurociągów (do komory pomiarowej włącznie), p) Remont ogólnobudowlany Budynek agregatu prądotwórczego, q) Wymiana agregatu prądotwórczego, r) Wymiana stacji poboru próbek i czujników pomiarowych zamontowanych na drodze ścieków, montaż sond radarowych poziomu z detekcją rozdziału faz cieczy i sondy pomiarowej azotanów, s) Wymiana przepływomierza ścieków oczyszczonych; 1.2) Część osadowa: a) Budowa stacji zagęszczania mechanicznego dla osadu zmieszanego, b) Dostawa i montaż prasy zagęszczania osadów wraz z wyposażeniem i instalacjami towarzyszącymi, c) Przebudowa instalacji osadów wewnątrz budynku technologicznego; 1.3) Rozbudowa / modernizacja / wymiana rurociągów międzyobiektowych: a) rurociągi osadu wstępnego z pompowni ścieków i osadów, b) rurociągi osadu nadmiernego z komory pomiarowej osadu nadmiernego, c) rurociąg tłoczny PIX i odcieki ze stacji PIX, d) rurociągi stacji zagęszczania osadów: zasilenie w wodę, odcieki do kanalizacji, osad zagęszczony do budynku technologicznego, e) osad i flotat z osadnika wstępnego; 1.4) Opracowanie projektu budowlanego i dokonanie zgłoszenia budowy kanalizacji kablowej; 1.5) Opracowanie projektu wykonawczego branży elektrycznej i AKPiA; 1.6) Uzyskanie nowego pozwolenia wodnoprawnego z uwzględnieniem korzystania z przelewu burzowego / obejścia komór osadu czynnego; 1.7) Zasilenie w energię elektryczną oraz systemy kontrolno-pomiarowe i automatyka nowych i przebudowanych obiektów i instalacji; 1.8) Rozruch instalacji, szkolenia wraz z opracowaniem nowych i aktualizacją istniejących instrukcji; 1.9) Przygotowanie kompletu dokumentów stanowiących załącznik do wniosku o wydanie pozwolenia na użytkowanie, w tym przede wszystkim: a) oświadczenie kierownika budowy, b) niezbędne protokoły badań i sprawdzeń (w tym próby szczelności, badania instalacji elektrycznych i AKPiA), c) inwentaryzacja powykonawcza, wraz z informacją geodety dotyczącą zgodności obiektu budowlanego z projektem zagospodarowania działki lub terenu, d) kopie rysunków wchodzących w skład zatwierdzonego projektu budowlanego z naniesionymi zmianami i uzupełnione opisem (wymagane w przypadku nieistotnych zmian w stosunku do zatwierdzonego projektu lub warunków pozwolenia na budowę), e) Oświadczenie o braku sprzeciwów organów wymienionych w art. 56 Prawa budowlanego. 2) Przedmiot zamówienia, w tym także dokumentację projektową i roboty budowlane, należy wykonać zgodnie z aktualnie obowiązującym stanem prawnym, w szczególności z uwzględnieniem ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane.
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen