See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej, detekcji on-line i charakterystyki ciągłej składu produktów gazowych oraz wspomagających analizę zmian w morfologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej, detekcji on-line i charakterystyki ciągłej składu produktów gazowych oraz wspomagających analizę zmian w morfologii. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części: Część 1: Stacja testowa elektrolizera wody do produkcji wodoru; Część 2: Suszarka w punkcie krytycznym oraz napylarka; Część 3: Zestaw analizatorów CO i O2 on-line oraz analizator wielogazowy on-line; Część 4: Analizator spektrofotometryczny FTIR. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładunek, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta/zespół techniczny posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie instalacji i uruchomienia (niepowodujący utratę gwarancji producenta) wszystkich elementów Przedmiotu Umowy w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń – dotyczy Części 1. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładunek, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów Przedmiotu Umowy w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń – dotyczy Części 2, 3 i 4. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Vorherige Bekanntmachung: 57823-2026
Interne Kennung: 67/D/KPO/SM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38434000 Analysatoren, 38434560 Chemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Stacja testowa elektrolizera wody do produkcji wodoru
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej, detekcji on-line i charakterystyki ciągłej składu produktów gazowych oraz wspomagających analizę zmian w morfologii - Część 1: Stacja testowa elektrolizera wody do produkcji wodoru. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładunek, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta/zespół techniczny posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie instalacji i uruchomienia (niepowodujący utratę gwarancji producenta) wszystkich elementów Przedmiotu Umowy w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń – dotyczy Części 1. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części 1: Stacja testowa elektrolizera wody do produkcji wodoru; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części 1: Stacja testowa elektrolizera wody do produkcji wodoru. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 67/D/KPO/SM - Część 1: Stacja testowa elektrolizera wody do produkcji wodoru
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Suszarka w punkcie krytycznym oraz napylarka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej, detekcji on-line i charakterystyki ciągłej składu produktów gazowych oraz wspomagających analizę zmian w morfologii - Część 2: Suszarka w punkcie krytycznym oraz napylarka. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładunek, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów Przedmiotu Umowy w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń - dotyczy Części 2. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części 2: Suszarka w punkcie krytycznym oraz napylarka; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części 2: Suszarka w punkcie krytycznym oraz napylarka. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 67/D/KPO/SM - Część 2: Suszarka w punkcie krytycznym oraz napylarka
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Zestaw analizatorów CO i O2 on-line oraz analizator wielogazowy on-line
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej, detekcji on-line i charakterystyki ciągłej składu produktów gazowych oraz wspomagających analizę zmian w morfologii - Część 3: Zestaw analizatorów CO i O2 on-line oraz analizator wielogazowy on-line. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładunek, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów Przedmiotu Umowy w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń - dotyczy Części 3. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części 3: Zestaw analizatorów CO i O2 on-line oraz analizator wielogazowy on-line; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części 3: Zestaw analizatorów CO i O2 on-line oraz analizator wielogazowy on-line. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 67/D/KPO/SM - Część 3: Zestaw analizatorów CO i O2 on-line oraz analizator wielogazowy on-line
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Analizator spektrofotometryczny FTIR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu aparatów do badania procesów elektrolizy cieczy w skali pośredniej, detekcji on-line i charakterystyki ciągłej składu produktów gazowych oraz wspomagających analizę zmian w morfologii - Część 4: Analizator spektrofotometryczny FTIR. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładunek, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów Przedmiotu Umowy w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń - dotyczy Części 4. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części 4: Analizator spektrofotometryczny FTIR; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części 4: Analizator spektrofotometryczny FTIR. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 67/D/KPO/SM - Część 4: Analizator spektrofotometryczny FTIR
Haupteinstufung (cpv): 38434560 Chemische Analysegeräte