307875-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Usługi transportu sanitarnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi transportu sanitarnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego dla pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez personel posiadający odpowiednie kwalifikacje, odpowiednimi do tego celu środkami transportu, zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części.
Interne KennungDZP.281.36A.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1 –– transport sanitarny lekarski
BeschreibungW składzie 3-osobowym: lekarz, pielęgniarka lub ratownik medyczny, kierowca. Szacunkowa liczba kilometrów realizowana przez poszczególne zespoły oraz szacunkowy czas realizacji świadczeń na wezwanie wraz z określeniem ich składu zostały określone w formularzu cenowym nr 4.1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ).
Interne KennungCzęść nr 1 – – transport sanitarny lekarski
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną usługę transportu sanitarnego. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 40% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. Do usług realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji.
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2 – transport sanitarny
Beschreibung(w składzie 2-osobowym: pielęgniarka lub ratownik medyczny, kierowca) .Szacunkowa liczba kilometrów realizowana przez poszczególne zespoły oraz szacunkowy czas realizacji świadczeń na wezwanie wraz z określeniem ich składu zostały określone w formularzu cenowym zał 4.2 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ
Interne KennungCzęść nr 2 – transport sanitarny
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3 – transport sanitarny bez opieki medycznej
Beschreibung(w składzie 1-osobowym: kierowca).Szacunkowa liczba kilometrów realizowana przez poszczególne zespoły oraz szacunkowy czas realizacji świadczeń na wezwanie wraz z określeniem ich składu zostały określone w formularzu cenowym zał 4.3 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ).
Interne KennungCzęść nr 3 – transport sanitarny bez opieki medycznej