2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Tiskařské služby pro FN Ostrava“
Beschreibung: 7.1 Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování tiskařských služeb, a to dodáním hotových produktů opatřeného potisky sloužícího k edukaci personálu, veřejnosti, dále předměty k propagaci apod. dle jednotlivých požadavků zadavatele. V rámci těchto služeb zadavatel požaduje odborné konzultace a poradenství. Grafické návrhy pro realizaci potisků nejsou předmětem plnění této veřejné zakázky. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Rámcovou smlouvu na dobu 4 let.
Interne Kennung: OŘN-26/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování tiskařských služeb, a to dodáním hotových produktů opatřeného potisky sloužícího k edukaci personálu, veřejnosti, dále předměty k propagaci apod. dle jednotlivých požadavků zadavatele. V rámci těchto služeb zadavatel požaduje odborné konzultace a poradenství. Grafické návrhy pro realizaci potisků nejsou předmětem plnění této veřejné zakázky. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Rámcovou smlouvu na dobu 4 let.