See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toezichthouder Bouw (36 uur per week)
Beschreibung: Bouwtoezicht en handhaving vindt plaats in aantal gemeenten binnen de provincie Utrecht. Ook doen wij het bouwtoezicht en handhaving voor de provinciale bedrijven binnen de provincie Utrecht. De werkzaamheden bestaan vooralsnog uit het zelfstandig doen van: Bouwcontroles (maximaal 300 stuks) Het opsporen van illegale bouw (maximaal 20 zaken) Gebiedstoezicht (maximaal 100 uur). Uitvoering geven aan handhaving bij bouwwerken, samen met de juristen, maakt onderdeel uit van de werkzaamheden (maximaal 400uur). Aangezien de werkzaamheden niet altijd binnen kantooruren kunnen plaatsvinden, is het doen van de controles buiten kantooruren (een aantal keer per jaar) onderdeel van de functie.
Interne Kennung: Vergunning & Handhaving
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1