See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego obejmująca – sprzedaż i dystrybucję paliwa gazowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez sprzedawcę sukcesywnej dostawy paliwa gazowego do instalacji 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach oraz przeniesienie na odbiorcę własność dostarczonego mu paliwa gazowego. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 3 części, tj.: Część nr 1: Sprzedaż paliwa gazowego do obiektu w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary, Cześć nr 2: Sprzedaż paliwa gazowego do obiektu w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary, budynek 5A, Część nr 3: Sprzedaż paliwa gazowego do obiektu w Żaganiu, ul. Żelazna 1A, 68-100 Żagań.
Vorherige Bekanntmachung: 147156-2026
Interne Kennung: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-7/UE/2026/DP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Sprzedaż paliwa gazowego do Obiektu w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Sprzedawcę paliwa gazowego do instalacji znajdującej się w 105 Kresowym SzWzP SP ZOZ w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary oraz przeniesienie na Odbiorcę własność dostarczonego mu Paliwa gazowego zaazotowanego typu - Lw, wg PN-C-04753. Roczne planowane zużycie paliwa gazowego zostało ujęte w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 9.1 do SWZ .
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. ustawy Pzp, poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowego rocznego zużycia paliwa gazowego, jednakże nie więcej niż o 30% względem określonego w umowie. Rozszerzenie procentowe pierwotnie określonego zużycia paliwa gazowego może nastąpić w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego. Wynagrodzenie Wykonawcy zostanie dostosowane odpowiednio do poszerzonego zakresu zamówienia o przewidzianą opcję. Ogólny charakter umowy w wyniku zastosowania prawa opcji nie ulegnie zmianie. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku: a) zwiększenia bieżącego zużycia paliwa gazowego, b) zmiany mocy umownej, c) wprowadzenie nowego punktu poboru. 3. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji stawka taryfowa netto dla danej grupy taryfowej nie ulegnie zmianie.
Los: LOT-0002
Titel: Cześć nr 2: Sprzedaż paliwa gazowego do obiektu w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary, budynek 5A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Sprzedawcę paliwa gazowego do instalacji znajdującej się w 105 Kresowym SzWzP SPZOZ w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary, budynek 5A oraz przeniesienie na Odbiorcę własność dostarczonego mu Paliwa gazowego zaazotowanego typu - Lw, wg PN-C-04753. Roczne planowane zużycie Paliwa gazowego zostało ujęte w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 9.2 do SWZ .
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć nr 3: Sprzedaż paliwa gazowego do Obiektu w Żaganiu, ul. Żelazna 1A, 68-100 Żagań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Sprzedawcę paliwa gazowego do instalacji znajdującej się w 105 Kresowym SzWzP SPZOZ w Żarach, ul. Żelazna 1A, 68-100 Żagań oraz przeniesienie na Odbiorcę własność dostarczonego mu Paliwa gazowego zaazotowanego typu - Lw, wg PN-C-04753. Roczne planowane zużycie Paliwa gazowego zostało ujęte w formularzu asortymentowo -cenowym stanowiącym załącznik nr 9.3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3