2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na remediacji środowiska wodno- gruntowego w kompleksie Zegrze Pomorskie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu remediacji środowiska wodno-gruntowego. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w „Specyfikacji Technicznej” stanowiącej: Załącznik nr 11 do SWZ
Interne Kennung: 19/U/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722300 Landgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001