2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf rupsmaaimachine Drentsche Aa
Beschreibung: Staatsbosbeheer is op zoek naar een leverancier die een rupsmaaimachine kan bouwen en leveren (met biologische afbreekbare oliën en smeermiddelen). € 289.256,00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16810000 Teile für landwirtschaftliche Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Staatsbosbeheer Drentsche Aa is op zoek naar een leverancier die een rupsmaaimachine kan bouwen en leveren (met biologisch afbreekbare oliën en smeermiddelen). De rupsmaaimachine dient dusdanig gebouwd te worden om het maaiwerk te verrichten op zeer weinig draagkrachtige terreinen (Referentieterreinen zijn de natte schraallanden in de Drentsche Aa, met venige bodem zonder vaste grond, welke in de schouw bezocht worden).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen