307936-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Reinigung von Unterkünften – Begrænset udbud på levering af rengøringsydelser til Provas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBegrænset udbud på levering af rengøringsydelser til Provas
BeschreibungUdbuddet vedrører indkøb af Rengøringsydelser til ordregivers enheder medmindre andet fremgår af kontrakten. For nærmere beskrivelse af de udbudte ydelser, herunder de krav ydelserne skal opfylde, henvises til kravspecifikationen (bilag 2) og tilbudslisten (bilag 3), samt eventuelle rettelser og besvarelse af spørgsmål.
Interne Kennung461333
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0000