30794-2024 - Wettbewerb
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Dostawa mieszanek paszowych dla gęsi, kaczek i owiec dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego w Kołudzie Wielkiej oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mieszanek paszowych dla gęsi, kaczek i owiec dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego w Kołudzie Wielkiej oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mieszanek paszowych dla gęsi, kaczek i owiec dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego w Kołudzie Wielkiej oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach.
Interne Kennung: 3/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mieszanek paszowych dla gęsi i kaczek
Beschreibung: a) dostawa mieszanek paszowych dla gęsi – miejsce dostawy: IZ PIB Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka, ul. Parkowa 1, Kołuda Wielka, 88-160 Janikowo (woj. kujawsko-pomorskie), b) dostawa mieszanek paszowych dla gęsi i kaczek – miejsce dostawy: Stacja Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach, Dworzyska 1, 62-035 Kórnik (woj. wielkopolskie).
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mieszanek paszowych dla owiec
Beschreibung: Dostawa mieszanek paszowych dla owiec - miejsce dostawy: IZ PIB Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka, ul. Parkowa 1, Kołuda Wielka, 88-160 Janikowo, (woj. kujawsko-pomorskie)
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia