2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop Digitaal dossier en klantportaal Jeugdgezondheidszorg
Beschreibung: Het voorwerp van de aanbestedingsprocedure is een Opdracht in de vorm van een Overheidsopdracht voor het leveren Digitaal dossier en klantportaal JGZ. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd tot 1 januari 2031 (circa 4 jaar na volledige ingebruikname per 1 januari 2027) met driemaal een optionele verlenging van 2 jaar. De maximale, totale looptijd bedraagt derhalve 10 jaar. De beoogde contracteerdatum is 2 december 2025. Deze ingangsdatum is indicatief, zodat daar geen rechten aan ontleend kunnen worden jegens de Aanbestedende dienst. Op basis van de gewenste looptijd van 10 jaar vanaf livegang zal het totale voorzienbare inkoopvolume, inclusief voorzienbare doorontwikkelingskosten voor 10 jaar, circa € 1.500.000,-bedragen exclusief BTW.
Interne Kennung: 202502
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze aanbestedingsprocedure is de Aanbestedingswet (Aw2012) van toepassing. Gekozen is voor een openbare procedure. Het Gunningscriterium is de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Aanbestedingsdocument Geraamde waarde betreft de initiële periode inclusief de verlengopties. Zie Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële looptijd: tot 1 januari 2031 (circa 4 jaar na volledige in gebruik name per 1 januari 2027) Verlenging: mogelijkheid van driemaal verlengen met 2 jaar en in totaal dus 6 jaar (eenzijdige opties) Maximale looptijd inclusief verlengingen: tot 1 januari 2037