2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN – PODLAHOVÉ KRYTY KOLEM TECHNOLOGIE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení (= dodávka a osazení) podlahových krytů kolem technologie dle výkresové dokumentace. Součástí veřejné zakázky jsou veškeré práce související s realizací akce tzn. veškeré dodávky, výroba, nátěry, doprava, manipulace, potřebná manipulační technika, montážní práce, likvidace všech odpadů, vypracování případných projektových dokumentací, a další práce a služby spojené se zhotovením předmětu veřejné zakázky. Bližší technická specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v rámci kapitoly 9 této Zadávací dokumentace a v příloze č. 3 Zadávací dokumentace – Technické zadání – Podlahové kryty kolem technologie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44112100 Schutzunterkünfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44316400 Metallwaren, 43327000 Vorgefertigte Anlagen, 44212300 Konstruktionen und Teile davon, 45262400 Baustahlmontagearbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1