308016-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Industrielle Maschinen – Indkøb af mobil affaldsneddeler
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIndkøb af mobil affaldsneddeler
BeschreibungNærværende udbud omfatter: - Indkøb af en stk. fabriksny mobil neddeler, som skal leveres til adressen: Præstøvej 105B, 4640 Faxe - Ibyttetagning af en brugt mobil affaldsneddeler jf. bilag 7 Informationer på brugt mobil affaldsneddeler AffaldPlus anslår at kontrakten har en samlet anslået værdi af DKK 4 mio. Kontraktens anslåede værdi er baseret på de seneste års indkøb af mobile neddelere.
Interne Kennung2025/10
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOffentlig udbud
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0000