2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en revisie van tandwielkasten inclusief vervangingsmateriaal t.b.v. RWZI’s
Beschreibung: Waterschap Vallei en Veluwe nodigt marktpartijen uit om samen te werken binnen de raamovereenkomst voor het onderhoud en de revisie van tandwielkasten, inclusief het leveren van vervangingsmateriaal ten behoeve van RWZI’s. Wij zijn op zoek naar partners die beschikken over aantoonbare expertise op het gebied van onderhoud en revisie van tandwielkasten, en die daarnaast willen investeren in een duurzame, open en betrouwbare samenwerking. De werkzaamheden omvatten zowel planmatig onderhoud en revisie als het leveren en toepassen van vervangingsmateriaal, evenals het uitvoeren van ad-hoc werkzaamheden buiten de reguliere planning. Er is geen maximum gesteld aan het aantal raamcontractanten binnen deze raamovereenkomst; iedere inschrijver die voldoet aan de gestelde eisen (zie Hoofdstuk 4) komt in aanmerking voor toelating. Op basis van historische uitgaven wordt de omvang van de opdracht geraamd op circa €300.000 (exclusief btw) per jaar. Voor de gehele looptijd van de overeenkomst wordt de totale geraamde omvang gesteld op circa €1.800.000 (exclusief btw).
Interne Kennung: T01052
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbaar (zie leidraad)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42140000 Zahnräder, Getriebe- und Antriebselemente
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst). Beschrijving opties WSVV behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende aankopen te doen bij de contractant. Er bestaat geen verplichting tot afname van deze extra aankopen. Eventuele extra aankopen zullen plaatsvinden op basis van dezelfde voorwaarden en prijzen als de lopende overeenkomst, naar discretionaire keuze van WSVV.