30810-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie w okresie od 01.01.2025 r. do 30.06.2027 r. 2. Dostarczanie energii odbywać się będzie na podstawie umowy kompleksowej zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji energii, o której mowa w art. 5 ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 266). 3. Standardy jakościowe dot. dostawy i dystrybucji energii elektrycznej są opisane szczegółowo w ustawie Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 266) oraz w aktach wykonawczych do ww. ustawy tj. w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 roku w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. 2023 poz. 819 ze zm.), rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 904). 4. Ww. zamówienie zostało podzielone na 3 części: 1) Część Nr 1 zamówienia - dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedziby KOWR OT Olsztyn przy ul. Głowackiego 6 w Olsztynie, 2) Część Nr 2 zamówienia - dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedzib Sekcji Zamiejscowych KOWR OT Olsztyn (dalej SZ) w Grabinie, Kamionku, Korszach, Lidzbarku Warmińskim, Morągu, Elblągu i Bartoszycach oraz w Archiwum KOWR OT Olsztyn przy ul. Bałtyckiej 63 w Olsztynie, 3) Część Nr 3 zamówienia - dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedzib Sekcji Zamiejscowych KOWR OT Olsztyn (dalej SZ) w Ełku, Olecku i Bystrym. 5. Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 7. Liczba części, na które wykonawca może złożyć ofertę: 3. 8. Maksymalna liczba części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 3 9. Opis przyłączy, miejsc dostarczania, szacunkowe ilości zawarto w formularzach cenowych dla poszczególnych lokalizacji, które stanowią odpowiednio załączniki Nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ dla części Nr 1, 2 i 3 zamówienia. Wskazane w formularzu wartości zostały przyjęte do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony wykonawcy. Rozlicznie należności z tytułu umowy nastąpi w oparciu o faktyczne zużycie energii. 10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w: 1) projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią odpowiednio załącznik Nr 5.1, 5.2 i 5.3 do SWZ dla części Nr 1, 2 i 3 zamówienia, 2) opisach punktów poboru energii dla poszczególnych części ww. zamówienia, które stanowią odpowiednio załącznik Nr 6.1, 6.2 i 6.3 do SWZ dla części Nr 1, 2 i 3 zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 715671-2024
Interne Kennung: OLS.WOP.260.18.2024.SB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 zamówienia - dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedziby KOWR OT Olsztyn przy ul. Głowackiego 6 w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedziby KOWR OT Olsztyn przy ul. Głowackiego 6 w Olsztynie w okresie od 01.01.2025 r. do 30.06.2027 r. 2. Dostarczanie energii odbywać się będzie na podstawie umowy kompleksowej zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji energii, o której mowa w art. 5 ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 266). 3. Standardy jakościowe dot. dostawy i dystrybucji energii elektrycznej są opisane szczegółowo w ustawie Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 266) oraz w aktach wykonawczych do ww. ustawy tj. w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 roku w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. 2023 poz. 819 ze zm.), rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 904). 4. Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. 5. Opis przyłączy, miejsc dostarczania, szacunkowe ilości zawarto w formularzach cenowych dla poszczególnych lokalizacji, które stanowią załączniki Nr 2.1 do SWZ dla części Nr 1 zamówienia. Wskazane w formularzu wartości zostały przyjęte do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony wykonawcy. Rozlicznie należności z tytułu umowy nastąpi w oparciu o faktyczne zużycie energii. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w: 1) projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik Nr 5.1 do SWZ dla części Nr 1 zamówienia, 2) opisach punktów poboru energii dla poszczególnych części ww. zamówienia, które stanowią odpowiednio załącznik Nr 6.1 do SWZ dla części Nr 1 zamówienia.
Interne Kennung: OLS.WOP.260.18.2024.SB - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 zamówienia - dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedzib Sekcji Zamiejscowych KOWR OT Olsztyn (dalej SZ) w Grabinie, Kamionku, Korszach, Lidzbarku Warmińskim, Morągu, Elblągu i Bartoszycach oraz w Archiwum KOWR OT Olsztyn przy ul. Bałtyckiej 63 w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedzib Sekcji Zamiejscowych KOWR OT Olsztyn (dalej SZ) w Grabinie, Kamionku, Korszach, Lidzbarku Warmińskim, Morągu, Elblągu i Bartoszycach oraz w Archiwum KOWR OT Olsztyn przy ul. Bałtyckiej 63 w Olsztynie w okresie od 01.01.2025 r. do 30.06.2027 r. 2. Dostarczanie energii odbywać się będzie na podstawie umowy kompleksowej zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji energii, o której mowa w art. 5 ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 266). 3. Standardy jakościowe dot. dostawy i dystrybucji energii elektrycznej są opisane szczegółowo w ustawie Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 266) oraz w aktach wykonawczych do ww. ustawy tj. w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 roku w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. 2023 poz. 819 ze zm.), rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 904). 4. Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. 5. Opis przyłączy, miejsc dostarczania, szacunkowe ilości zawarto w formularzach cenowych dla poszczególnych lokalizacji, które stanowią załączniki Nr 2.2 do SWZ dla części Nr 2 zamówienia. Wskazane w formularzu wartości zostały przyjęte do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony wykonawcy. Rozlicznie należności z tytułu umowy nastąpi w oparciu o faktyczne zużycie energii. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w: 1) projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik Nr 5.2 do SWZ dla części Nr 2 zamówienia, 2) opisach punktów poboru energii dla poszczególnych części ww. zamówienia, które stanowią odpowiednio załącznik Nr 6.2 do SWZ dla części Nr 2 zamówienia.
Interne Kennung: OLS.WOP.260.18.2024.SB - cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3 zamówienia - dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedzib Sekcji Zamiejscowych KOWR OT Olsztyn (dalej SZ) w Ełku, Olecku i Bystrym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby siedzib Sekcji Zamiejscowych KOWR OT Olsztyn (dalej SZ) w Ełku, Olecku i Bystrym w okresie od 01.01.2025 r. do 30.06.2027 r. 2. Dostarczanie energii odbywać się będzie na podstawie umowy kompleksowej zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji energii, o której mowa w art. 5 ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 266). 3. Standardy jakościowe dot. dostawy i dystrybucji energii elektrycznej są opisane szczegółowo w ustawie Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 266) oraz w aktach wykonawczych do ww. ustawy tj. w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 roku w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. 2023 poz. 819 ze zm.), rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz. 904). 4. Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. 5. Opis przyłączy, miejsc dostarczania, szacunkowe ilości zawarto w formularzach cenowych dla poszczególnych lokalizacji, które stanowią załączniki Nr 2.3 do SWZ dla części Nr 3 zamówienia. Wskazane w formularzu wartości zostały przyjęte do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony wykonawcy. Rozlicznie należności z tytułu umowy nastąpi w oparciu o faktyczne zużycie energii. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w: 1) projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik Nr 5.3 do SWZ dla części Nr 3 zamówienia, 2) opisach punktów poboru energii dla poszczególnych części ww. zamówienia, które stanowią odpowiednio załącznik Nr 6.3 do SWZ dla części Nr 3 zamówienia.
Interne Kennung: OLS.WOP.260.18.2024.SB - cz. 3