2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outsourcing ICT
Beschreibung: GBLT is op zoek naar één leverancier die de outsourcing van de IT-omgeving en bijbehorende diensten kan gaan verzorgen vanaf 1 december 2026. Het is de bedoeling dat op dat moment de volledige IT-omgeving( conform scope) in beheer wordt genomen. Dit betekent onder andere zorgen voor een beveiligde en moderne kantoorautomatiseringswerkplek, maar ook het leveren en beheren van de benodigde infrastructuur via een datacenter, netwerkvoorzieningen , systeemsoftware, middleware, hosten van applicaties etc. De totale waarde van de overeenkomst ramen wij tussen de €900.000 en €1.500.000 excl. BTW per jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De mededingingsprocedure met onderhandeling houdt in, dat de procedure in beginsel openstaat voor alle belangstellenden. Deze procedure kenmerkt zich door drie (3) fasen die worden doorlopen. Op basis van de selectievragen vindt een voorselectie plaats, waarbij maximaal vier (4) mogelijk geschikte leveranciers worden geselecteerd. Voor deze selectie hanteert GBLT selectiecriteria. Deze geselecteerde partijen kunnen vervolgens in de gunningfase een inschrijving indienen op basis van het voor hen toegankelijk gemaakte programma van eisen en de gunningcriteria. Vervolgens gaan de inschrijvers van de gunningsfase door naar de Best and final offer (BAFO) fase. Deze geselecteerde partijen kunnen vervolgens in deze fase een definitieve inschrijving indienen op basis van het voor hen toegankelijk programma van eisen en de gunningcriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Leveren van ICT dienstverlening conform de scope zoals genoemd in de selectieleidraad. Totale waarde van de overeenkomst ramen wij tussen de €900.000 en €1.500.000 excl. BTW per jaar. Doordat GBLT steeds meer applicaties als Saas oplossing zal het beheren van on-premise applicaties gedurende de looptijd afnemen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Door eventuele onzekerheden over de feitelijk af te nemen hoeveelheden kan de omvang van de opdracht met 50% toenemen. Deze aanvullende opdrachten hebben uitsluitend betrekking op: * de uitbreiding van het aantal gebruikers of systemen binnen de bestaande dienstverlening; 2. Aanvullende opdrachten onder de overeenkomst kunnen worden verstrekt als die nauw verband houden met de opdracht. De omvang van de aanvullende opdrachten is beperkt tot 20% van de geraamde opdrachtwaarde. Deze aanvullende opdrachten hebben uitsluitend betrekking op: * aanverwante beheer- en supportdiensten binnen de bestaande technische en functionele scope; * doorontwikkeling of optimalisatie van reeds geleverde ICT-diensten * Voorwaarde hierbij is wel dat de algemene aard van de opdracht niet verandert. 3. Gedurende de looptijd van de overeenkomst kunnen wij besluiten om het leveren van mobiele telefoons voor medewerkers van GBLT optioneel onder deze overeenkomst af te nemen;
308130-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Outsourcing ICT
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Outsourcing ICT
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: