2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie i pielęgnacja terenów zieleni w zakresie: bieżące utrzymanie drzewostanu na obszarach administrowanych przez Miejski Zarząd Dróg w Opolu, na terenie miasta Opola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie drzewostanu na obszarach administrowanych przez Miejski Zarząd Dróg w Opolu, na terenie miasta Opola, obejmujące: 1) mechaniczne ścinanie drzew; 2) cięcia pielęgnacyjne drzew; 3) cięcia redukcyjne drzew; 4) usuwanie odrostów przy drzewach; 5) frezowanie pni drzew; 6) karczowanie pni drzew; 7) usuwanie złomów i wywrotów drzew; 8) usuwanie krzewów; 9) cięcia formujące krzewów; 10) usuwanie leżących gałęzi i konarów; 11) usuwanie złamanych gałęzi; 12) formowanie skrajni nad chodnikiem; 13) formowanie skrajni nad jezdnią. Zakres prac wymienionych w pkt 1 ppkt 1–7, w części dotyczącej drzew, obejmuje wyłącznie drzewa o obwodzie pnia przekraczającym 50 cm, mierzonym na wysokości 5 cm od poziomu gruntu. W przypadku drzew wielopniowych, do zakresu zamówienia kwalifikują się drzewa, w których co najmniej jeden z pni przekracza obwód 50 cm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca część III SWZ oraz zapisy wzoru umowy.
Interne Kennung: NP.260.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 90511300 Müllsammlung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000