308154-2025 - Wettbewerb
Polen – Reklamedienste – Wykonanie, sprzedaż i dostawę materiałów promocyjnych dla Instytutu Elektroenergetyki Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie, sprzedaż i dostawę materiałów promocyjnych dla Instytutu Elektroenergetyki Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Wykonanie, sprzedaż i dostawę materiałów promocyjnych dla Instytutu Elektroenergetyki Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz asortymentowy – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 180342-2025
Interne Kennung: WE.ZP.261.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie, sprzedaż i dostawę materiałów promocyjnych dla Instytutu Elektroenergetyki Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.