See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Brody w latach 2024 - 2025”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Brody w latach 2024 – 2025. Szczegółowo przedmiot zmówienia przedstawia Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 13 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Posługiwanie się nazwami producentów (produktów) ma wyłącznie charakter poglądowy. Wskazane parametry w Specyfikacji Warunków Zamówienia czy w załącznikach do SWZ dotyczą minimalnych wymagań jakościowych, w związku z tym dopuszcza się produkty o wskazanych parametrach, równoważnych lub lepszych. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunkami zawartymi w SWZ, wzorem umowy oraz obowiązującymi przepisami prawa, z zachowaniem należytej staranności wymaganej od profesjonalisty.
Interne Kennung: I.271.14.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen