2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Revitalizace Zbýšovského rybníka“
Beschreibung: Předmětem je odbahnění Zbýšovského rybníka a komplexní rekonstrukce hráze včetně obnovy spodní výpusti, bezpečnostního a nouzového přelivu. Dále pak vybudování loviště, kádiště, sjezdu a schodiště pro zajištění provozních a manipulačních potřeb. V rámci rekonstrukce dojde i k přeložce vodovodu a plynovodu, k výstavbě chodníku, obnově silnice a komplexnímu odvodnění komunikace.
Interne Kennung: „Revitalizace Zbýšovského rybníka“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten, 45247212 Dammverstärkungsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
5. Los
Los: LOT-0001