2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem (w zależności od Części) wyposażenia pracowni do celów edukacyjnych i dydaktycznych dla Technikum nr 3 w Malborku, Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku. Projekt pn. „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie malborskim” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działanie 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 osobnych Części.
Vorherige Bekanntmachung: 604725-2025
Interne Kennung: ZZP.272.33.2025.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 30237240 Webkamera, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32413100 Router für Netzwerke, 37453300 Disken, 38520000 Scanner, 39162100 Lehrmittel, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48823000 Dateiverwalter, 39162110 Lehrbedarf, 44510000 Werkzeug, 44512930 Werkzeugträger, 44512940 Werkzeugsätze, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 38300000 Messinstrumente, 38410000 Zählinstrumente, 30231320 Tastbildschirme, 32323500 Video-Überwachungssystem, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39711361 Elektrische Backöfen, 42623000 Fräsmaschinen, 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 5 Pracownie usług gastronomicznych A i B w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 10 do SWZ
Interne Kennung: 5 Pracownie usług gastronomicznych A i B w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku