2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie świadczenia napraw i obsługi serwisowej niegwarancyjnej kombajnów ścianowych produkcji Grenevia S.A. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – Zakład Górniczy Sobieski i Zakład Górniczy Janina
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 644832-2024
Interne Kennung: PZP/RME/00143/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Usługi w zakresie świadczenia napraw i obsługi serwisowej niegwarancyjnej kombajnów ścianowych produkcji Grenevia S.A. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – Zakład Górniczy Janina i Zakład Górniczy Sobieski.”,
Interne Kennung: „Usługi w zakresie świadczenia napraw i obsługi serwisowej niegwarancyjnej kombajnów ścianowych produkcji Grenevia S.A. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – Zakład Górniczy Janina i Zakład Górniczy Sobieski.”,