See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja uroczystej Gali wręczenia nagród laureatom konkursu pn.: „Pracodawca – Ambasador Rozwoju” w ramach realizowanego projektu pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja uroczystej Gali wręczenia nagród laureatom konkursu pn.: „Pracodawca – Ambasador Rozwoju” w ramach realizowanego projektu pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych.” Przedmiot zamówienia dot. kompleksowej usługi organizacji jednodniowej uroczystej Gali dla ok. 250 osób, która odbędzie się w Sali Poznań Congress Center Międzynarodowe Targi Poznańskie przy ul. Głogowskiej 10, 60-734 Poznań, w dniu 20 stycznia 2026 r. w godz. 13.00 – 18.00.
Vorherige Bekanntmachung: 764645-2025
Interne Kennung: CWRKDIZ-KAL.I.383.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001