See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury i wyposażenia próżniowego - w podziale na 19 części
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup aparatury i wyposażenia próżniowego w podziale na 19 części Opis: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą aparatury i wyposażenia próżniowego w podziale na 19 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 części: Część 1 Komora sferyczna Część 2 Zawory Część 3 Pompy jonowe oraz NEG Część 4 Pompy mechaniczne Część 5 Pompy próżniowe bezpyłowe Część 6 Mierniki próżni Część 7 Rury próżniowe Część 8 Mieszki Część 9 Redukcje i adaptery Część 10 Armatura Część 11 Komory i akcesoria Część 12 Złącza i uszczelki Część 13 Przepusty próżniowe i okna Część 14 Zawory ręczne Część 15 Manipulatory i kontrolery Część 16 Analizator gazów resztkowych (RGA) Część 17 Elementy próżniowe dedykowane dla układów HHG Część 18 Układ pompowania różnicowego. Część 19 Układ pomp kriogenicznych. 3. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (każdej części) określony został w TOM III SWZ (OPZ) Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych (na część od 1 do 19), tj. oferty mogą obejmować jedną lub więcej części z 1 do 19. Każda część musi obejmować wszystkie elementy i być realizowana w całości. Nie dopuszcza się dzielenia pojedynczej części na elementy. 5. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 6. Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komora sferyczna
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 1) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zawory
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla każdej części 2) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0003
Titel: Pompy jonowe oraz NEG
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 3) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0004
Titel: Pompy mechaniczne
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 4) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0005
Titel: Pompy próżniowe bezpyłowe
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 5) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0006
Titel: Mierniki próżni
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 6) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0007
Titel: Rury próżniowe
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 7) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0008
Titel: Mieszki
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 8) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0009
Titel: Redukcje i adaptery
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 9) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0010
Titel: Armatura
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 10) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0011
Titel: Komory i akcesoria
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 11) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0012
Titel: Złącza i uszczelki
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 12) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0013
Titel: Przepusty próżniowe i okna
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 13) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0014
Titel: Zawory ręczne
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 14) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0015
Titel: Manipulatory i kontrolery
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 15) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0016
Titel: Analizator gazów resztkowych (RGA)
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 16) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0017
Titel: Elementy próżniowe dedykowane dla układów HHG
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 17) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0018
Titel: Układ pompowania różnicowego.
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 18) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0019
Titel: Układ pomp kriogenicznych
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 19) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 19). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 19) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 19: nie później niż do 20.06.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).