308300-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie usług w zakresie przygotowywania, dostawy i dystrybucji posiłków dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przygotowywania, dostawy i dystrybucji posiłków dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowego całodobowego żywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach we wszystkie dni tygodnia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 775463-2024
Interne Kennung: 37/ZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowego całodobowego żywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach.