See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe i umiejętności komputerowe osób odbywających karę pozbawienia wolności - część dla OISW w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia “Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe i umiejętności komputerowe osób odbywających karę pozbawienia wolności - część dla OISW w Bydgoszczy” jest podnoszenie kompetencji zawodowych dla uczestników projektu pn: ,,Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Interne Kennung: OI.FERS.2232.2.2026.BYD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe osób odbywających karę pozbawienia wolności na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy (450 osób zamówienie podstawowe i 170 - prawo opcji) w zakresie kursów zawodowych: robotnik budowlany (60 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), ogrodnik (40 osób zamówienie podstawowe i 10 - prawo opcji), fryzjer (20 osób zamówienie podstawowe i 10 - prawo opcji), hydraulik (40 osób zamówienie podstawowe i 0 - prawo opcji), technolog robót wykończeniowych (130 osób zamówienie podstawowe i 60 - prawo opcji), brukarz (60 osób zamówienie podstawowe i 30 - prawo opcji), glazurnik (30 osób zamówienie podstawowe i 10 - prawo opcji), operator wózków jezdniowych (30 osób zamówienie podstawowe i 10 - prawo opcji), stolarz meblowy (20 osób zamówienie podstawowe i 10 - prawo opcji), opiekun osoby zależnej (20 osób zamówienie podstawowe i 10 - prawo opcji).
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe osób odbywających karę pozbawienia wolności na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy (450 osób zamówienie podstawowe i 166 - prawo opcji) w zakresie kursów zawodowych: ogrodnik (50 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), opiekun osoby zależnej (80 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), technolog robót wykończeniowych w budownictwie (250 osób zamówienie podstawowe i 96 - prawo opcji), brukarz (50 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), konserwator powierzchni płaskich (20 osób zamówienie podstawowe i 10 - prawo opcji).
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe osób odbywających karę pozbawienia wolności na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy (40 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji) w zakresie kursów zawodowych: spawacz MAG 135 (spoiny pachwinowe, stal czarna) - 40 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji. UWAGA! Zamawiający w zakresie kursu Spawacza MAG 135 - wyodrębnionego jako część III niniejszego zamówienia - na podstawie art. 131 ust. 2 Ustawy Pzp wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej - dokonanie oględzin miejsca - pomieszczeń przewidzianych do udostępnienia na potrzeby realizacji zajęć teoretycznych i praktycznych niniejszego kursu. Zamawiający przewiduje obligatoryjny udział zainteresowanych Wykonawców w wizji lokalnej w jednostce penitencjarnej realizującej niniejszy kurs (ZK Sztum), celem zrealizowania oględzin: a) Zainteresowani Wykonawcy powinni do dnia 7 maja 2026 roku, do godziny 10:00 złożyć pisemny wniosek (e-mail, osobiście, poczta) o zamiarze udziału w oględzinach – zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ i przedłożyć na adres Zamawiającego lub e-mail: oisw_bydgoszcz@sw.gov.pl b) Zamawiający wyznacza terminy, w których możliwym będzie dokonanie oględzin miejsca, tj.: w dniach: 14-15 maja 2026 roku, w godzinach 9.30 - 12.30. Zamawiający nie przewiduje wyznaczania dodatkowych terminów.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących umiejętności komputerowe osób odbywających karę pozbawienia wolności na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy (240 osób zamówienie podstawowe i 120 - prawo opcji) w zakresie kursów komputerowych: AŚ w Gdańsku (40 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), ZK nr 1 w Grudziądzu (40 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), ZK w Koronowie (40 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), ZK w Potulicach (40 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), ZK w Sztumie (40 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji), ZK we Włocławku (40 osób zamówienie podstawowe i 20 - prawo opcji).