See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Otolaryngologicznym, Poradni Otolaryngologicznej oraz zarządzanie i kierowanie Oddziałem Otolaryngologicznym na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem Otolaryngologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Otolaryngologicznym, Poradni Otolaryngologicznej oraz zarządzanie i kierowanie Oddziałem Otolaryngologicznym na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem Otolaryngologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej
Interne Kennung: DPK.503.66.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001