308327-2026 - Ergebnis
Tschechien – Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung – Dodávka strojů pro výuku odborného výcviku – po povodni 2024 I.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka strojů pro výuku odborného výcviku – po povodni 2024 I.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávku strojů pro výuku odborného výcviku – po povodni 2024, pro Střední školu technickou, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvkovou organizaci. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na 2 části, přičemž: Předmětem 1. části VZ je pořízení tvářecích (ohýbacích) strojů: Součástí dodávky je doprava na místo určení, umístění, instalace, zapojení, vyvážení, zprovoznění stroje a školení. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace (zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek). Předmětem 2. části VZ je pořízení strojů k výrobě plastů: Součástí dodávky je doprava na místo určení, umístění, instalace, zapojení, vyvážení, zprovoznění stroje a školení. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace (zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek). Blíže viz ZD.
Interne KennungPO 18/2025 I
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPořízení tvářecích ohýbacích strojů
BeschreibungPředmětem 1. části VZ je pořízení tvářecích (ohýbacích) strojů: Součástí dodávky je doprava na místo určení, umístění, instalace, zapojení, vyvážení, zprovoznění stroje a školení. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace (zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek).
Interne KennungČást 1
LosLOT-0002
TitelPořízení strojů k výrobě plastů
BeschreibungPředmětem 2. části VZ je pořízení strojů k výrobě plastů: Součástí dodávky je doprava na místo určení, umístění, instalace, zapojení, vyvážení, zprovoznění stroje a školení. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace (zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek).
Interne KennungČást 2