See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EEKLO Campus De Tandem - Sloop en vernieuwbouw innovatieve basisschool en inrichting leefschool in bestaand atheneum gebouw
Beschreibung: Sloop en vernieuwbouw innovatieve basisschool + inrichting leefschool in het bestaande atheneumgebouw.
Interne Kennung: PPP095-6995/6293/GO/21301/23003001/2025/6995/HDJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GO/21301/23003001/2025/6995/HDJ_1
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (1-A-VO-01.04.31.D. [Vereiste optie] Slopen van gewapend beton – VERPLICHTE OPTIE: slopen van betonnen borstwering bij tribune in theaterzaal 1-A-VO-01.10.23. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Verwijderen van een dubbele binnendeur met zijlicht 1-A-VO-01.10.81. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Verwijderen van een binnenborstwering, -handleuning, -trapleuning, -stootband of -ladder 1-A-VO-03.05.11.C. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: balken en lateien 1-A-VO-03.05.11.D.03. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: trap van crea-lokaal naar theater - van niv. +1 naar dak: trede 1-A-VO-03.05.11.D.04. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: trap van crea-lokaal naar theater - van niv. +1 naar dak: bordes 1-A-VO-03.15.81.A. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: L-profiel 1-A-VO-07.01.32.S. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: D2.03 beglaasde deur 1-A-VO-07.01.52.B.02. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Toegangscontrole poort aan trap van crea-lokaal naar theater 1-A-VO-07.07.21.B. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: trap van crea-lokaal naar theater - van niv. +1 naar dak: Verticale stalen plaat als tegentrede onder betonnen trede 1-A-VO-07.07.22. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Persrooster bij buitenpasserelle als vluchtweg van theater 1-A-VO-07.07.31.B. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: trap van crea-lokaal naar theater - van niv. +1 naar dak: Borstwering buiten - gemetalliseerd en gemoffeld 1-A-VO-07.07.41.B. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: trap van crea-lokaal naar theater - van niv. +1 naar dak: Trapleuning buiten – gemetalliseerd en gemoffeld, hoogte 120 cm t.o.v. trapneus – handgreep voorzien in art. 07.07.60 1-A-VO-07.07.41.C. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: trap van crea-lokaal naar theater - van niv. +1 naar dak: Enkele poort bxh = 120 x 120 cm 1-A-VO-07.07.61.B. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: trap van crea-lokaal naar theater - van niv. +1 naar dak: Enkele handgreep buiten - gemetalliseerd en gemoffeld: handgreep bevestigd aan de borstwering aan de trappen 1-A-VO-09.02.21.C. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Theaterzaal - vluchtbordes: Vereiste brandweerstand EI60, opbouw 3x10mm gipsvezelplaat + 10mm belastingsspreidende gipsvezelplaat 1-A-VO-09.03.51.B. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Theaterzaal - vluchtbordes: Standaard uitvoering 1-A-VO-09.03.51.E. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Theaterzaal - vluchtbordes: Traptreden, incl. MDF traptreden 1-A-VO-09.11.12.E. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Theaterzaal - vluchtbordes: trapje in platform lokaal 1.13 toneelzaal 1-A-VO-09.14.12.B. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Theaterzaal - vluchtbordes: Binnenborstwering uit staal - gemetaliseerd en gemoffeld 1-A-VO-10.06.11.B.01. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: ruwbouwopening 178 x 216,5 cm: deurblad 98 x 211,5 cm, geen akoestische eis 1-A-VO-10.11.11.B.04. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: ruwbouwopening 298 x 216,5 cm: deurblad 128 x 211,5 cm, geen akoestische eis 1-A-VO-10.13.18.A.01. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: vast raam R0.02 - ruwbouwopening bxh = 111x216,5 cm 1-A-VO-11.01.43.C. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Theaterzaal - vluchtbordes: Verlaagd plafond met gipskartonbeplating - brandweerstand 1h 1-B-VO STABILITEIT - VERPLICHTE OPTIES: Onderdeel theater 1-B-VO-03.06.11 [Vereiste optie] blank profielstaal 1-B-VO-03.14.21a [Vereiste optie] 180x60 C18 1-B-VO-03.14.23 [Vereiste optie] houten beplating - multiplex 1-B-VO-IN4 [Vereiste optie] plaatsing balk SB G01.0.2 en SB G01.0.3 1-B-VO-IN11 [Vereiste optie] plaatsing balk SB G01.1.7 en SK G01.1.2 1-B-VO-IN14 [Vereiste optie] plaatsing balk SB G01.2.6 1-E-VO ELEKTRICITEIT: VERPLICHTE OPTIES: Dali / Daglichtregeling 1-E-VO-63.11.1.3. [Vereiste optie] XGB 5G1,5mm² - DALI - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.11.1 1-E-VO-63.11.1.4. [Vereiste optie] XGB 5G1,5mm² - DALI (CREA) - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.11.1 1-E-VO-63.12.3.1. [Vereiste optie] inbouw, drukknop DALI - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.12.1.13 1-E-VO-63.12.3.2. [Vereiste optie] inbouw, drukknop DALI (CREA) - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.12.1.13 1-E-VO-63.12.5.5. [Vereiste optie] Afwezigheidsdetector met daglichtsensor DALI 360° - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.12.5.5 1-E-VO-63.12.5.6. [Vereiste optie] Afwezigheidsdetector met daglichtsensor DALI 360° (CREA) - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.12.5.6 1-E-VO-63.22.2.1. [Vereiste optie] Type A met DALI regeling - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.22.2.1 1-E-VO-63.22.2.4. [Vereiste optie] Type K met DALI regeling (CREA) - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.22.2.4 1-E-VO-63.22.3.2. [Vereiste optie] Type G met DALI regeling - Meerprijs t.o.v. art. 1-E-63.22.3.2 2-A-VO ARCHITECTUUR - VERPLICHTE OPTIES 2-A-VO-13.03.11.D. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Opbergkast met uitstalmogelijkheid - kleuters - bxl = 60x390+140 cm 2-A-VO-13.03.11.E. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Opbergkast met uitstalmogelijkheid - kleuters - bxl = 60x381 cm 2-A-VO-13.03.11.F. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Opbergkast met uitstalmogelijkheid - kleuters - bxl = 40x259 cm 2-A-VO-13.03.11.G. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Opbergkast met uitstalmogelijkheid - lagere school - bxl = 60x405 cm 2-A-VO-13.03.11.H. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Opbergkast met uitstalmogelijkheid - lagere school - bxl = 60x333 cm 2-A-VO-13.03.11.I. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Opbergkast met uitstalmogelijkheid - lagere school - bxl = 60x275+175 cm 2-A-VO-13.03.11.J. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Opbergkast met uitstalmogelijkheid - lagere school - bxl = 60x405 + 147 cm 2-A-VO-13.03.11.K. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Opbergkast met uitstalmogelijkheid - lagere school - bxl = 60x300 cm 2-A-VO-13.07.12.B. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Tribune voor lagere school met zitelement op 3 hoogtes en opbergruimte - halfrond 2-A-VO-13.14.21. [Vereiste optie] VERPLICHTE OPTIE: Akoestische gordijnen - afscheiding in kleuterunit 1 2-E-VO ELEKTRICITEIT: VERPLICHTE OPTIES: Dali / Daglichtregeling 2-E-V