See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis pogwarancyjny kluczowych urządzeń sieciowych
Beschreibung: Serwis pogwarancyjny kluczowych urządzeń sieciowych
Interne Kennung: 2812.20.2025.MPU
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z treścią art. 411 ust. 7 i 16 ustawy z dnia 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania wniosków i ofert w postępowaniu krótszy niż termin określony w art. 411 ust. 13 ustawy Pzp, nie krótszy jednak niż 10 dni od dnia przekazania do publikacji ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, gdy zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001