2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém imisního monitoringu – inovace a rozvoj – 5“ (SIMIR 5), Část 6 – Vážicí zařízení (opakované řízení)
Beschreibung: Tato veřejná zakázka na dodávky „Systém imisního monitoringu – inovace a rozvoj – 5“ (SIMIR 5) – dále jen i „projekt SIMIR 5“, Část 6 – Vážicí zařízení je vzhledem k předpokládané hodnotě plnění veřejné zakázky a k objemu dodávek všech částí veřejné zakázky zadávána formou otevřeného nadlimitního řízení podle § 56 zákona. Účelem veřejné zakázky příslušné části 6, která je financována z projektu SIMIR 5, umožní zadavateli pořízení a vybavení měřící sítě a jejich inovace nezbytné pro splnění legislativních povinností a zkvalitnění služeb imisního a emisního monitoringu kvality čistoty ovzduší. Předmětem veřejné zakázky je dodávka zařízení včetně příslušenství, dopravy, instalace, úplného zprovoznění, seznámením obsluhy s technikou při dodržení podmínek stanovených touto zadávací dokumentací. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je obsažena přímo v této ZD a v jejích přílohách, zejm. v Příloze č. 1. Veřejná zakázka „Systém imisního monitoringu – inovace a rozvoj – 5“ (SIMIR 5) je dělena na 10 samostatných veřejných zakázek (dále jen „části projektu SIMIR 5 “) z důvodu posílení hospodářské soutěže a z důvodů jeho financování. Účastník je oprávněn se zúčastnit a podat nabídku do jakékoliv části projektu SIMIR 5, přičemž každá z nabídek účastníka bude posuzována a hodnocena samostatně.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38311100 Elektronische analytische Waagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Systém imisního monitoringu – inovace a rozvoj – 5“ (SIMIR 5), Část 6 – Vážicí zařízení (opakované řízení)