See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO, DIAGNOSTYCZNEGO I WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego, diagnostycznego i wyrobów medycznych do Apteki Szpitalnej NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Cichej 1, 58-200 Dzierżoniów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1A do SWZ - formularze asortymentowo-cenowe oraz podzielony na części, w których przedstawiono prognozowane zużycie na okres 12 miesięcy. 3. Liczba części: 52 Części z możliwością składania ofert częściowych na każdą część oddzielnie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33199000 Medizinische Kleidung, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141200 Katheter, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33141400 Drahtschneider und Operationsmesser; Operationshandschuhe, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33160000 Operationstechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiały medyczne
Beschreibung: Materiały medyczne - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Titel: Zestawy infuzyjne do pompy
Beschreibung: Zestawy infuzyjne do pompy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
Los: LOT-0012
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Haupteinstufung (cpv): 33141400 Drahtschneider und Operationsmesser; Operationshandschuhe
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Titel: Taśmy podcewkowe
Beschreibung: Taśmy podcewkowe - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0044
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Los: LOT-0049
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Titel: Zestawy próżniowe do pobierania krwi wraz ze strzykawkami do pobrań krwi tętniczej
Beschreibung: Zestawy próżniowe do pobierania krwi wraz ze strzykawkami do pobrań krwi tętniczej - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ