308431-2026 - Ergebnis
Polen – Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte – Modernizacja i doposażenie posiadanego przez Zamawiającego aparatu do badań diagnostycznych metodą MRI typ Achieva 1.5T sn 21763
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i doposażenie posiadanego przez Zamawiającego aparatu do badań diagnostycznych metodą MRI typ Achieva 1.5T sn 21763
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i doposażenie posiadanego przez Zamawiającego aparatu do badań diagnostycznych metodą MRI typ Achieva 1.5T sn 21763. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiotem umowy jest: Modernizacja i doposażenie posiadanego przez Zamawiającego aparatu do badań diagnostycznych metodą MRI typ Achieva 1.5T sn 21763 (zwanego dalej sprzętem/towarem/urządzeniem) w systemie ratalnym, szczegółowo określonego w Załączniku nr 13 do SWZ „Modernizacja i doposażenie posiadanego przez Zamawiającego aparatu do badań diagnostycznych metodą MRI typ Achieva 1.5T sn 21763”, stanowiący integralną część niniejszej umowy. Zakres prac adaptacyjnych, obowiązki Wykonawcy z tym związane, terminy, zakres dokumentacji powykonawczej szczegółowo określa załącznik nr 3 do SWZ oraz Harmonogram rat załącznik nr 13 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 162304-2026
Interne Kennung: 06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0024
Beschreibung: "Modernizacja i doposażenie posiadanego przez Zamawiającego aparatu do badań diagnostycznych metodą MRI typ Achieva 1.5T sn 21763"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen