2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitmaaien watergangen gemeente Pekela
Beschreibung: In de gemeente Pekela moeten de watergangen jaarlijks worden uitgemaaid. De werkzaamheden zijn in het RAW-Bestek uiteengezet. Onderhoud watergangen en vijverpartijen gemeente Pekela 2026-2027.
Interne Kennung: P2026-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In de gemeente Pekela moeten de watergangen jaarlijks worden uitgemaaid. De werkzaamheden zijn in het RAW-Bestek uiteengezet. Alle gemeentelijke watergangen in de gemeente Pekela.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing