2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Cisna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielone zostało na dwie części Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem 1. Oprogramowanie bazy danych 2. Oprogramowanie serwerowe 3. Oprogramowanie do wirtualizacji 4. Oprogramowanie do backupu 5. Serwer 6. Macierz dyskowa 7. Firewall 8. Centralny system logów 9. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 10. Laptopy 11. UPS 12. Agregat 13. Przełącznik sieci LAN 14. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 15. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 16. Oprogramowanie do zarzadzania infrastrukturą IT 17. Szkolenia TiK typ I Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 2. Aplikacja mobilna 3. Oprogramowanie dziedzinowe 4. Obieg dokumentów 5. e-edukacja 6. ePszok 7. Monitoring środowiska 8. Modyfikacja strony www - WCAG 2.1 9. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 10. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 11. Digitalizacja zasobów GIS 12. Szkolenia TiK Typ II Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wybrane/wybraną przez wykonawcę część/części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79999100 Scanning, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem 1. Oprogramowanie bazy danych 2. Oprogramowanie serwerowe 3. Oprogramowanie do wirtualizacji 4. Oprogramowanie do backupu 5. Serwer 6. Macierz dyskowa 7. Firewall 8. Centralny system logów 9. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 10. Laptopy 11. UPS 12. Agregat 13. Przełącznik sieci LAN 14. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 15. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 16. Oprogramowanie do zarzadzania infrastrukturą IT 17. Szkolenia TiK typ I
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79999100 Scanning, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 80500000 Ausbildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zkresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 2. Aplikacja mobilna 3. Oprogramowanie dziedzinowe 4. Obieg dokumentów 5. e-edukacja 6. ePszok 7. Monitoring środowiska 8. Modyfikacja strony www - WCAG 2.1 9. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 10. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 11. Digitalizacja zasobów GIS 12. Szkolenia TiK Typ II
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung