308526-2026 - Wettbewerb
Belgien – Straßenbauarbeiten – Stad Lier: Weg- en rioleringswerken in Marnixdreef - Ravestijn - Bist - Kesselsesteenweg (ventweg)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStad Lier: Weg- en rioleringswerken in Marnixdreef - Ravestijn - Bist - Kesselsesteenweg (ventweg)
BeschreibungStad Lier: Weg- en rioleringswerken in Marnixdreef - Ravestijn - Bist - Kesselsesteenweg (ventweg)
Interne KennungPPP007-3282/6230/K-23-033
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungK-23-033_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
Optionen
Beschreibung der OptionenVereiste opties (Er wordt een vereiste optie gesteld voor: • De aanleg van een distributieleiding drinkwater. Het gaat om de posten: • 530 t.e.m. 549. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht. Voor de andere posten worden geen opties toegestaan)