2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych, kolejowych oraz usług Meet&Greet / VIP
Beschreibung: 3. Przedmiotem zamówienia jest usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych, kolejowych, usług Meet&Greet oraz VIP. Bilety Zamawiający będzie nabywał głównie dla gości Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych ENERGA CAMERIMAGE oraz dla pracowników wyjeżdżających w zagraniczne podróże służbowe które rozliczane będą według źródła finansowania tj. dotacji celowej dla rozliczenia kosztów Festiwalu i dotacji podmiotowej dla podróży służbowych. 4. Przedmiotowe zamówienie objęte jest zakresem umowy ramowej, natomiast wykonanie poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia będzie odbywało się na podstawie umowy wykonawczej/umów wykonawczych, zawartych po przeprowadzeniu postępowania, mającego na celu zawarcie takiej umowy. Procedura składania ofert wykonawczych i zawarcia umowy wykonawczej została określona w treści umowy ramowej. 5. Przewidywana skala potrzeb na okres trwania umowy ramowej wynosi orientacyjnie a. ok. 650 biletów lotniczych europejskich w tym – w klasie ekonomicznej – 520 sztuk, w klasie biznes – 130 sztuk. b. usługi rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów kolejowych będą dotyczyć ok. 30 rocznie usług w skali wszystkich rezerwacji, c. usługi Meet&Greet oraz VIP będą dotyczyć ok. 30 rocznie usług w skali wszystkich rezerwacji i dotyczyć gości specjalnych.
Interne Kennung: ECFC.2600.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 60400000 Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DO.2600.3.2025