See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meervoudige raamovereenkomst - inhuren van profielen
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is een meervoudige raamovereenkomst voor het inhuren van profielen ter ondersteuning van de diensten van het Eigen Vermogen Xperta. Deze opdracht wordt opgedeeld in 8 percelen, overeenstemmend met de volgende profielen: - Perceel 1: studie-ingenieur stalen bruggen - Perceel 2: studie-ingenieur vaste waterbouwkundige constructies - Perceel 3: studie-ingenieur beweegbare waterkerende constructies - Perceel 4: studie-ingenieur betonnen bruggen en tunnels - Perceel 5: studie-ingenieur geotechniek - Perceel 6: projectingenieur elektromechanica - Perceel 7: technisch tekenaar - Perceel 8: BIM-coördinator en BIM-modelleur
Interne Kennung: DMOW/EVXP/02922
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DMOW/EVXP/02922 - Perceel nr. 1: studie-ingenieur stalen bruggen
Beschreibung: Perceel nr. 1: studie-ingenieur stalen bruggen Dit betreft het inhuren van maximum 1 VTE-profiel studie-ingenieur stalen bruggen per bestelling
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Los: LOT-0002
Titel: DMOW/EVXP/02922 - Perceel nr. 2: studie-ingenieur vaste waterbouwkundige constructies
Beschreibung: Perceel nr. 2: studie-ingenieur vaste waterbouwkundige constructies Dit betreft het inhuren van maximum 1 VTE-profiel studie-ingenieur vaste waterbouwkundige constructies per bestelling.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DMOW/EVXP/02922 - Perceel nr. 3: studie-ingenieur beweegbare waterkerende constructies
Beschreibung: Perceel nr. 3: studie-ingenieur beweegbare waterkerende constructies Dit betreft het inhuren van maximum 1 VTE-profiel studie-ingenieur beweegbare waterkerende constructies per bestelling.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DMOW/EVXP/02922 - Perceel nr. 4: studie-ingenieur betonnen bruggen en tunnels
Beschreibung: Perceel nr. 4: studie-ingenieur betonnen bruggen en tunnels Dit betreft het inhuren van maximum 1 VTE-profiel studie-ingenieur betonnen bruggen en tunnels per bestelling.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DMOW/EVXP/02922 - Perceel nr. 5: studie-ingenieur geotechniek
Beschreibung: Perceel nr. 5: studie-ingenieur geotechniek Dit betreft het inhuren van maximum 1 VTE-profiel studie-ingenieur geotechniek per bestelling.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DMOW/EVXP/02922 - Perceel nr. 6: projectingenieur elektromechanica
Beschreibung: Perceel nr. 6: projectingenieur elektromechanica Dit betreft het inhuren van maximum 1 VTE-profiel studie-ingenieur elektromechanica per bestelling.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: DMOW/EVXP/02922 - Perceel nr. 7: technisch tekenaar
Beschreibung: Perceel nr. 7: technisch tekenaar Dit betreft het inhuren van maximum 1 VTE-profiel technisch tekenaar per
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: DMOW/EVXP/02922 - Perceel nr. 8: BIM-coördinator en BIM-modelleur
Beschreibung: Perceel nr. 8: BIM-coördinator en BIM-modelleur Dit betreft het inhuren van maximum 1 VTE-profiel BIM-coördinator en/of maximum 1 VTE-profiel BIM-modelleur per bestelling.
Interne Kennung: 8