2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZK-DZP.262.18.2026 Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wg Załącznika Nr 2 (Specyfikacja techniczna – Opis przedmiotu zamówienia kol. 2) do SWZ
Interne Kennung: ZK-DZP.262.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: komputer osobisty - 21 szt.
Beschreibung: część 1: komputer osobisty - 21 szt.
Los: LOT-0002
Titel: część 2: komputer osobisty AIO - 34 szt.
Beschreibung: część 2: komputer osobisty AIO - 34 szt.
Los: LOT-0003
Titel: część 3: komputer osobisty AIO - 20 szt.
Beschreibung: część 3: komputer osobisty AIO - 20 szt.
Los: LOT-0004
Titel: część 4: komputer osobisty AIO - 1 szt.
Beschreibung: część 4: komputer osobisty AIO - 1 szt.