2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzet SROI-medewerkers t.b.v. werkzaamheden in de buitenruimte
Beschreibung: Irado heeft structureel behoefte aan de inzet van medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt voor uitvoerende werkzaamheden binnen de organisatie. Deze inzet sluit aan bij de maatschappelijke doelstellingen van Irado en bij de wens om sociaal en inclusief werkgeverschap praktisch vorm te geven. Irado heeft de voorkeur om de inzet van SROI-medewerkers primair via Stroomopwaarts of Promen te organiseren. Deze partijen hebben een directe verbinding met de gemeenten die aandeelhouder zijn van Irado en sluiten daarmee goed aan op de publieke en maatschappelijke context van Irado. Tegelijkertijd blijkt in de praktijk dat Stroomopwaarts en Promen niet in alle gevallen voldoende capaciteit beschikbaar hebben om aan de volledige personeelsvraag van Irado te voldoen. Irado wil daarom de aanvullende inzet van SROI-medewerkers structureel en aanbestedingsrechtelijk correct organiseren via een Europese aanbesteding. Doel is om meerdere geschikte partijen te contracteren, zodat: Continuïteit in de personele bezetting wordt geborgd; Een vaste samenwerkingsstructuur ontstaat; Vooraf duidelijke afspraken worden gemaakt over tarieven, begeleiding, kwaliteit, inzetbaarheid en samenwerking; Per concrete personeelsbehoefte snel en doelmatig inzet kan plaatsvinden. Gunning is voorbehouden, conform artikel 2.82 van de Aanbestedingswet 2012, aan SW bedrijven. Dit betekent dat alleen sociale werkvoorzieningen/- ondernemingen kunnen inschrijven op deze opdracht. Dit betreft: Sociale werkplaatsen; Ondernemers waarvan het hoofddoel de maatschappelijke en professionele integratie van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt is; Programma’s voor beschermde arbeid; Danwel daarmee gelijk te stellen organisaties, In de aanbestedingswet wordt dit als volgt definieert: mits ten minste 30% van hun werknemers bestaat uit gehandicapte of kansarme werknemers. Onder mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt worden in deze aanbesteding in ieder geval verstaan personen die wegens een arbeidsbeperking, sociale of maatschappelijke kwetsbaarheid, langdurige uitkeringssituatie of overige belemmeringen niet zelfstandig en duurzaam toegang hebben tot de reguliere arbeidsmarkt. Daaronder kunnen onder meer vallen personen uit de doelgroep banenafspraak, personen met een indicatie beschut werk, personen met een WIA-, WAO- of Participatiewetachtergrond, alsmede andere personen die naar aard en strekking vergelijkbaar zijn en door Inschrijver aantoonbaar worden begeleid richting participatie en arbeid. Inschrijver dient bij inschrijving aan te tonen: Als bewijs moet de beoogd opdrachtnemer een kopie van het PSO 30+(Abw)-certificaat of een ander bewijsmiddel (inschrijving bij Kamer van Koophandel op basis van SBI-code: 32991 - Sociale werkvoorziening) aan Irado overleggen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voorbehouden aan sociale ondernemingen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000