See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi Rozwoju oraz Usługi Utrzymania Platformy i Aplikacji Mobilnej oraz wykonanie 2 szkoleń e-learningowych (3)
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usługi Rozwoju oraz Usługi Utrzymania Platformy i Aplikacji Mobilnej oraz wykonanie 2 szkoleń e-learningowych.
Vorherige Bekanntmachung: 781632-2025
Interne Kennung: BAG-WZPU.2501.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługi Rozwoju oraz Usługi Utrzymania Platformy i Aplikacji Mobilnej oraz wykonanie 2 szkoleń e-learningowych (3)