See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi lekarskie w ramach specjalności chirurgia ogólna w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych, wykonywanie procedur medycznych oraz dyżurów lekarskich
Beschreibung: Usługi lekarskie w ramach specjalności chirurgia ogólna w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych, wykonywanie procedur medycznych oraz dyżurów lekarskich
Interne Kennung: 18/DP/04/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111100 Chirurgische Eingriffe im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001