308757-2026 - Ergebnis
Niederlande – Schulmöbel – Stichting Wijzer - Meubilair IKC Startpunt
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStichting Wijzer - Meubilair IKC Startpunt
BeschreibungDeze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs, en ziet op de levering van meubilair voor de locatie Startpunt, onderdeel van stichting Wijzer.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000