See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie kompleksowej dokumentacji do uzyskania decyzji ZRID dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków” w podziale na 3 części
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: „Opracowanie kompleksowej dokumentacji do uzyskania decyzji ZRID dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków” w podziale na 3 części: Część 1: „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków (odc. od km ok. 292+493 - 308+124)”. Część 2: „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków (odc. od km ok. 308+124- 318+900)”. Część 3: „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków (odc. od km ok. 318+900 - 331+152)”.
Interne Kennung: O.KR.D-3.2413.12.2019
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków (odc. od km ok. 292+493 - 308+124)”.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje w szczególności: — Opracowań geodezyjno-kartograficznych, — Wielobranżowej Koncepcji Programowej (KP), — Opracowań środowiskowych, w tym materiałów do wniosku o uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z uzyskaniem ostateczności decyzji oraz ew. materiałów do II raportu oddziaływania na środowisko, — Opracowań geologicznych i hydrogeologicznych, — Wielobranżowego Projektu Budowlanego wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami, decyzjami administracyjnymi, — Materiałów do wniosku o uzyskanie decyzji ZRID w raz uzyskaniem ostateczności decyzji, — Projektu Wykonawczego dla każdej z branż, — Dokumentacji Przetargowej: Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych STWiORB, przedmiarów robót, Kosztorysów (ofertowego, inwestorskiego). Zamówienie obejmuje ponadto: — Udzielanie wyjaśnień na etapie prowadzenia postępowania przetargowego na realizację robót budowlanych, — Pełnienie nadzoru autorskiego. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uzyskać w imieniu Inwestora wszelkie wymagane decyzje, pozwolenia, uzgodnienia i opinie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0003
Titel: „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków (odc. od km ok. 318+900 - 331+152)”.