2. Verfahren
Verfahren
Titel: Learning Service Provider
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot de selectie van een externe Learning Service Provider (LSP) die middels een Leer Management Systeem (LMS) die de Almere Academie ondersteunt met heldere processen voor het verzamelen, vertalen en verspreiden van informatie over opleidingen en leerinterventies en het verlagen van administratieve processen De opdrachtwaarde voor de dienstverlening wordt geschat op € 143.500 per jaar. De geschatte totale jaarlijkse opleidingskosten van de gemeente Almere is € 2.615.000 per jaar. De geschatte totale jaarlijkse opdrachtwaarde betreft daarmee € 2.758.500 en de maximale geschatte contractwaarde over 8 jaar (totale looptijd, inclusief optiejaren) betreft € 22.068.000.
Interne Kennung: IA2024.06.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80520000 Ausbildungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Learning Service Provider 1 perceel
Beschreibung: Er is geen onderverdeling in percelen. De opdracht wordt als één geheel in de markt gezet. Zie de Offerteaanvraag voor een nadere toelichting. -
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt een looptijd van 4 jaar gehanteerd met twee keer een optie tot 2 jaar verlenging.