See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs ofert uzupełniający na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza/ratownika medycznego w Izbie Przyjęć
Interne Kennung: DKP/KO/8/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001